Haber Detay Geri Dön Geri Dön
MARMARA ÜNİVERSİTESİ’NDEN ATLAS HALI’YA ÖZEL ÖDÜL!


 

Kendi kendini temizleyen ve leke barındırmayan nano özellikli halılarıyla bir dünya buluşuna imza atan Atlas Halı’ya, Marmara Üniversitesi’nin düzenlediği “İnovasyon ve Proje Pazarı Günleri” etkinliğinde, “İnovatif Ürün” Özel Ödülü verildi.

Nano teknoloji kullanılarak üretilen; güneş ve ışık enerjisiyle kendi kendini temizleyebilen, sıvı iticilik özelliği sayesinde leke barındırmayan; neme ve suya maruz kaldığında diğer halılara oranla daha dayanıklı olan Atlas Halı, bilim dünyasından da destek ve ilgi görüyor.

Bilim ve sanayi dünyası bir araya geldi; Atlas Halı nano teknolojisi ürünleri özel ödül kazandı!

Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M.Zafer Gül’ün yönetiminde düzenlenen, inovasyon anlayışının yaygınlaşmasını ve inovatif ürünlerin artmasını amaçlayan “İnovasyon ve Proje Pazarı Günleri”nde Atlas Halı, inovatif nano halı ürünüyle özel ödül kazandı.

Bilim ve sanayi dünyasını birbirine yakınlaştıracak bir platform görevini de üstlenen “İnovasyon ve Proje Pazarı Günlerinde” Atlas Halı,  dünyada bir ilk olan; kendi kendini temizleyen halıları ile büyük ilgi çekti. Yapılan sunumda nano halıların benzersiz özellikleri ile ilgili bilgilendirilen katılımcılar, yapılan demonstrasyon ile Atlas nano halıyı bizzat test edip, bu mucizeye kendi gözleri ile tanıklık ettiler.

Yapılan deney ve Ar-Ge çalışmalarıyla bilinen “Halı” kavramını geliştiren, bambaşka bir boyuta taşıyan Atlas Halı’nın nano özellikli benzersiz halıları, “İnovatif Ürün Özel Ödülü” ile taçlandırıldı. Ödül, Atlas Halı Marka Yöneticisi Selim Şentürk’e sunuldu.

Atlas Halı’nın nano halıları benzersiz özellikleriyle dünyada bir ilk ve tek!

·         Kendi kendini temizleyebiliyor.

·         Sıvı iticilik özelliği sayesinde leke barındırmıyor.

·         Küf, bakteri, mayt ve mantar barındırmıyor

·         Kimyasal maddeler içermiyor; evin her alanında güvenle kullanılabiliyor.

·         Doğal iletkenlik özelliği ile vücuttaki statik elektriği alarak stresin azalmasına da yardımcı oluyor.

·         Bu üstün özellikleriyle uzun yıllar boyunca dayanıklı ve ilk günkü gibi kalıyor.

Atlas Nano Halı ile ilgili detaylı bilgi  www.atlashali.com.tr ‘den, ürünün onay ve sertifikalarına ilişkin bilgi ise www.nanohali.com adresinden alınabilir. Satış sonrası destek hizmetleri ise 444 2857 – 444 ATLS numaralı müşteri destek hattından sağlanmaktadır.

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.