Haber Detay Geri Dön Geri Dön
ATLAS HALI’YA “YENİLİKÇİ MARKA” ÖDÜLÜ!


“4. YENİLİKÇİ MARKALAR ZİRVESİ”NDEN ATLAS HALI’YA “YENİLİKÇİ MARKA” ÖDÜLÜ!

·         Halı sektöründe yenilikçi çalışmaları, inovatif ürünleriyle adından söz ettiren, nano halı ile bir dünya buluşuna imza atan Atlas Halı, 9 Nisan’da, Sheraton İstanbul Maslak’ta, EduPlus tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenen “Yenilikçi Markalar Zirvesi’nden” de ödülle döndü.

·         “Koç Holding, Yaşar Holding, Eczacıbaşı, Coca-Cola, Türk Telekom, Dünyagöz, Samsung, Vestel, DeFacto, Daimler, Paşabahçe gibi birçok ünlü markanın üst düzey yöneticilerinin katıldığı, iş dünyasının yakından takip ettiği zirvede konuşmacı olarak yer alan Atlas Halı’nın Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu’na ödülü, EduPlus Yönetim Kurul Başkanı Dr. Çağlar Çoroğlu tarafından sunuldu.

EduPlus tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenen “Yenilikçi Markalar Zirvesi 2015”de, ulusal ve uluslararası birçok global markanın başarı öyküleri paylaşıldı; inovatif ve fark yaratan uygulamalar konusunda oturumlar düzenlendi.

Koç Holding’ten Yaşar Holding’e, Eczacıbaşı’ndan Coca Cola’ya, Türk Telekom’dan Dünyagöz’e; Paşabahçe, Samsung, Vestel, Daimler gibi önemli birçok markanın üst düzey yöneticilerinin katıldığı; İngiltere, Hollanda ve Almanya gibi birçok ülkeden de pazarlama otoritelerini, global yöneticileri ve işletme sahiplerini ağırlayan zirvede, yenilikçilik anlayışı ile bir dünya buluşuna nasıl gittiği öyküsünü aktaran Atlas Halı, “Yenilikçi Marka” ödülü aldı.

Evrensel düşünce, inovatif ürünler yenilikçi uygulamalar dünyaya açılan kapı!

EduPlus Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar Çoroğlu tarafından “Yenilikçi Marka Ödülü” sunulan Atlas Halı’nın Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu zirvede yaptığı konuşmada, bir dünya markası olmanın yolunun inovatif ürünlerle, yenilikçi yaklaşım taşıyan ve alanında fark yaratan yenilikçi uygulamalardan geçtiğini paylaştı.  Bebitoğlu, “Yeni ürünler geliştirirken de, markalaşma yolunda ilerlerken de; evrensel kriterlerin temel alınması ve teknolojik gelişmeye ayak uydurularak Ar-Ge’ye yatırımlarıyla bu baş döndürücü hızı yakalamak gerekiyor. Evrensel düşünüp, inovatif yaklaşımla yenilikçiliği benimsediğinizde kuşkusuz fark yaratıyorsunuz. Biz bunun başarılabileceğinin canlı bir örneğiyiz” dedi.

Geleneksel bir sektör olarak görülen halıcılık dünyasına yenilikçilik ve inovasyon anlayışını taşıyan; nano halı buluşuyla dünyada bir ilke imza atan Atlas Halı Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu, zirveyi ve aldıkları ödülü şöyle değerlendirdi:

“47 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü halı markalarından biri olan Atlas Halı’nın geçmişten gelen değerlerini koruyarak nasıl yenilikçi bir yapıya kavuşturduğumuzu; inovatif ürünlere ağırlık vererek sektörümüzde nasıl farklılaştığımızı ve nano halı ile nasıl bir dünya buluşu yarattığımızı zirve katılımcıları ile paylaştık. Birçok inovasyon seminerinde, kongrelerde ve üniversitelerde başarı öyküsü olarak işlenen nano halı dünya buluşumuz ve başarı öykümüzle, Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin üst düzey yöneticilerinin, akademisyenlerin konuşmacı olarak katıldığı; ülkemizin birçok önemli firma yöneticisinin, çalışanlarının izlediği bu önemli zirvede “Yenilikçi Marka Ödülü” almamız bizi motive etti. İnovatif ürünlerimizi ve yenilikçi yaklaşımlarla fark yaratma vizyonumuzu sürdüreceğiz” dedi.

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş.