Botanik Köken

Atlas Halı Halikarnas Koleksiyonu, içeriğindeki sürdürülebilir ağaç kaynaklarından üretilen botanik kökenli TENCEL™ elyaflar ile, doğanın saflığını evinize getirerek sizlere daha rahat nefes aldırır ve huzurlu bir ortam sağlar.

Sürdürülebilir Üretim

TENCEL™ Lyocell elyaflar, doğanın döngüsüne tamamen entegre olarak çevresel dengeyi korumaya yardımcı olur. TENCEL™ Lyocell elyaflar, ağaç hamurunu yüksek kaynak verimliliği ve düşük ekolojik etkiyle selülozik elyaflara dönüştüren, çevreye duyarlı kapalı döngü üretim süreciyle ün kazanmıştır.

Ciltte Nazik Dokunuş

Tencel iplikle üretilen bu koleksiyondaki halılar doğal yumuşak dokunuşlarıyla doğada yürüyormuş hissi ve rahatlığı verir.

Minimum Statik Yük

İçeriğindeki sürdürülebilir ağaç kaynaklarından üretilen botanik kökenli Atlas Halı X TENCEL™ doğal olmasından dolayı ortamda ki statik elektriği minumuma indirerek rahat ve huzurlu bir ortam sağlar.

Canlı Renkler & Parlaklık

Lüks bir ışıltı ve ipeksi bir yüzey sergileyen TENCEL™ Lyocell elyaflar, canlı renkleriyle halılara göz alıcı bir parlaklık da katar.

Halikarnas Koleksiyonu

TENCEL™ elyaflar içeren ipliklerden üretilen Halikarnas koleksiyonu 16 farklı renk ve desenle beğeninize sunuluyor.

Hakkımızda

ATLAS HALI & TENCEL™

Lenzing tarafından sürdürülebilirlik gözetilen ormanlık alanlardan elde edilen ağaçlardan üretilen TENCEL™ elyaflar, doğanın nazik ruhunu evinize getirerek daha uzun süreli konfor sağlar. Ayrıca doğal yumuşak dokunuşlarıyla yaşam alanlarınıza hoş bir rahatlık getirir.

Lüks bir ışıltı ve ipeksi bir yüzey sergileyen TENCEL™ elyaflar, canlı renkleriyle halılara göz alıcı bir parlaklık da katar.

TENCEL™ elyaflar, doğanın döngüsüne tamamen entegre olarak çevresel dengeyi korumaya yardımcı olur. TENCEL™ elyaflar, ağaç hamurunu yüksek kaynak verimliliği ve düşük ekolojik etkiyle selülozik elyaflara dönüştüren, çevreye duyarlı üretim süreciyle ün kazanmıştır.

DOĞANIN KEYFİNİ ÇIKARIN

İletişim

Bize Yazın

Sizden gelecek bilgiler bizim için çok değerli, görüş ve önerileriniz için bize yazabilirsiniz.

Adres

Altunizade Mah. Tophanelioğlu Cad. No.6 Kat.2 Arduman İş Merkezi B Blok PK. 34662 Üsküdar/İSTANBUL

Telefon

444 28 57

Websitemiz

atlashali.com.tr